Komplimenty na adresu astrologických služeb


Dobry vecer Tondo.
Tak. Zřejmě už nastal ten správný moment, abych Vám poskytla krátkou zpětnou vazbu na Vaše vyprávění o mně. Často jsem uvažovala, co mi brání ... Byla jsem velmi překvapená. Snad i v šoku, co všechno o mně víte. Možná to je i důvod, proč jsem si to ještě nedokázala poslechnout podruhé. Stále to odsouvám ... Možná nikdy v životě jsem neměla pocit, že mě někdo opravdu dokáže znát natož odhalit nitro až tak, jak jste to dokázal Vy. Žasnu. Opravdu se nedivím, že Vás to vyčerpává. Co mi na tomto způsobu na dálku chybí, je možnost diskuse. Je tam několik věcí, snad nepřesností, které bych bývala ráda, abyste rozvedl. No i přesto mám hodně s čím pracovat. Díky. Posílám Vám pohled z okna, kousek Českolipska, pro potěšení :)
Mějte se moc krásně.
Lenka, 29.01.2011
Milý Tondo,
pred necelym rokem jsem si u Vas objednala horoskop. A musim Vam za nej znova podekovat. Plni se temer vsechno .. Je to az neuveritelne. (Vcetne extremne maleho prozatimniho bytu ve Stockholmu)
Moc diky a preju vsechno dobre!
Jana S., 27.09.2010


Ahoj, děkuji mockrát za zaslanou nahrávku z našeho setkání.
Jsem stále zasažená naším "bleskovým" setkáním, které mě rozložilo na kousky. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala. Vedla jsem potom se všemi zúčastněnými stranami dlouhé vnitřní dialogy. Moc se jim to ze začátku nelíbilo, ale to je jejich věc. No a dneska jsem dostala úplně neuvěřitelnou zakázku v hodnotě 14500,- korun. Stála jsem na ulici, děkovala Bohu a plakala. Moc tě zdravím a těším se na pokračování někdy příště
Jitka, 30.01.2011