Nabídka individuálního astrologického vzdělávání

Letos na podzim jsem se začal cvičit v thajském boxu u úřadujícího mistra světa, Pavla Petráska. Nicméně jsem pocítil jistou lítost, že se sám - podobně jako on - individuální výuce také nevěnuji.

Proto vypisuji, že kdo by pocítil touhu se u mne astrologii učit soukromě, nabízím dálkové lekce s pomocí mobilního telefonu či skype.

Styl výuky: V rámci výuky se zorientuji, jak jste na tom s Vašimi současnými schopnostmi a podle toho Vás povedu směrem k doplnění Vašich rezerv. Abyste nabízeli zájemcům o Vaši práci výklad horoskopu, který má hlavu a patu.
Popřípadě poradenství, které jde k podstatě klientova tématu. Nejsem proti, abychom pracovali s nativitami, které si zvolíte. Počítejte s tím, že se v rámci výuky hodně ptám stylem: "co si myslíte o této konstelaci ..." popř. "kde byste v horoskopu dotyčného hledal to či ono ..." apod.

Techniky práce: Ve své práci používám nevyhnutně techniku vládců domů. Buďte na to, prosím, připraveni, bez této techniky ve světě smysluplné astrologie nejede vlak. V prognostických technikách preferuji tranzity, v partnerských srovnáních učím jak synastrii, tak kompozit. Nevyhýbám se solárům a direkcím.

Cena: Lekce trvá 45 minut, říkám si za ni o 600 korun. Nabízím tímto způsobem ne jednotlivé lekce, ale vždy sadu dvou 45 minutových lekcí. Za cenu dvanáct set korun.

Vybavení a pomůcky: Není to podmínkou, avšak vhodnou pomůckou je sdílení plochy pomocí aplikace teamviewer, mohu pomoci s instalací. Z každé lekce pořizuji zvukový záznam popřípadě, chcete-li videozáznam. Astrologický program používejte podle Vašich zvyklostí, v případě videozáznamu budete mít ode mne nahrávku zobrazující prostředí programu Solar Fire.

Komu: Individuální vzdělávání však doporučuji pouze těm, kteří s astrologií již mají zkušenost. Například těm, kteří absolvovali libovolný kurz, popřípadě můj či tatínkův videokurz, popřípadě zapáleným samoukům.

Osobně: mohu individuální vzdělávání poskytnout také, čtvrtky v Praze či ostatní pracovní dny v Šumperku. Cena lekce s osobním kontaktem je však 1000 korun za 60 minut.

Dárek: pokud chcete individuálními lekcemi u mne obdarovat někoho z Vašich blízkých, rád Vám vystavím dárkovou poukázku. Poukázka je přenosná, nemá časově omezenou platnost.

Kdy: Výuku nabízím pouze v pracovních dnech, v době od 9 do 17.30 hodin.
Kontakt na mne je 608.223.223 anebo baudys@gmail.com
Platbu možno směrovat na mé číslo účtu 2390528001/5500.
Kdy jako VS prosím použijte Vaše číslo mobilního telefonu.

Těším se na Vás, jste vítáni.