Nová služba: Horoskop & Prognoza dohromady


Dostávám od Vás dlouhodobě signály, kdy zvažujete, zda si objednat horoskop, anebo prognozu. Chápu, oboje je hezké. Je na čase, abych přišel s možností kompromisu :-)

HOROSKOP & PROGNOZA JAKO ROZHOVOR

Základní horoskop a prognozu na dva roky si u mne můžete už dlouho objednat dohromady. Za 2000 korun, pokud si budete přát rozhovor přes skype, kde půl hodinky věnujeme Vašemu horoskopu a půl hodinky Vaší prognoze. Rozhovor nahrávám do mp3 souboru a pošlu Vám jej vzápětí. Čekací doba na rozhovor je momentálně 48 hodin, konzultuji v pracovních dnech, od 9 do 17 hodin.

Nabídka individuálního astrologického vzdělávání

Letos na podzim jsem se začal cvičit v thajském boxu u úřadujícího mistra světa, Pavla Petráska. Nicméně jsem pocítil jistou lítost, že se sám - podobně jako on - individuální výuce také nevěnuji.

Proto vypisuji, že kdo by pocítil touhu se u mne astrologii učit soukromě, nabízím dálkové lekce s pomocí mobilního telefonu či skype.

Styl výuky: V rámci výuky se zorientuji, jak jste na tom s Vašimi současnými schopnostmi a podle toho Vás povedu směrem k doplnění Vašich rezerv. Abyste nabízeli zájemcům o Vaši práci výklad horoskopu, který má hlavu a patu.

Poukázka na Baudyšovy astrologické služby

Pokud si přejete někomu z Vašich blízkých darovat astrologickou konzultaci jako dárek, rádi Vám řekneme, jak na to.

Jak to probíhá? 

Vašemu blízkému darujete A4 barevnou poukázku od nás. My Vám ji pošleme mailem k vytištění. Takže je to rychlé. Váš blízký se s námi následně spojí kvůli výběru termínu setkání a pak už proběhne samotná konzultace.